ceruleum سلامت همایش برنامه شهرکرد

ceruleum: سلامت همایش برنامه شهرکرد موسیقی باشگاه خبرنگاران جوان همایش فعالان، سفیران و دوستداران سلامت

گت بلاگز استان ها نماینده فدراسیون به قم سفر می‌کند ، ۱۵ تیم داخلی و خارجی در قم با یکدیگر سرشاخ می‌شوند

رئیس هیئت کشتی استان قم از حضور ۱۱ تیم خارجی و ۴ تیم داخلی در مسابقه های بین‌المللی جام یادگارامام به میزبانی استان قم خبر داد.

نماینده فدراسیون به قم سفر می‌کند ، ۱۵ تیم داخلی و خارجی در قم با یکدیگر سرشاخ می‌شوند

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوانمحسن وزیری مدیر هیئت کشتی استان قم اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی راجع به راهکارهای همکاری در میزبانی جام بین المللی یادگار امام با حضور مدیر فدراسیون و استاندار قم برگزار شد.
وی افزود: این جلسه تن ها با موضوعیت مشورت بوده و در روز سه شنبه نماینده فدراسیون کشتی به منظور دیدار از امکانات رفاهی و محل برگزاری مسابقه های به قم سفر خواهد کرد.

عبارات مهم : مسابقه

وی گفت: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته این مسابقه های در سالن دوهزارنفری شهید حیدریان و در رده سنی نوجوانان برگزار خواهد شد.
وزیری با اشاره به اینکه برگزاری این سطح مسابقه های هزینه بالایی دارد، عنوان کرد: اهالی ورزش می دانند برگزاری مسابقه بین المللی در یک استان بسیار کار دشواری هست، ولی ما تلاش داریم این جام یادگارامام (ره) را بعد از گذشت ۷ سال به قم بازگردانیم.
وی در مورد حمایت های متولیان برگزاری جام، بیان کرد: تاکنون بعضی ادارات و نهاد ها وعده کمک داده اند و اداره کل ورزش تا به امروز حمایت بسیار زیادی در امر میزبانی به هیئت کشتی استان کرده است.
رئیس هیئت کشتی استان قم تصریح کرد: استان قم در روز هفتم تیرماه در حالی شاهد برگزاری بزرگ ترین مناسبت کشتی فرنگی در رده سنی نوجوانان خواهد بود که ۱۱ تیم خارجی و ۴ تیم داخلی با یکدیگر سرشاخ می شوند.
وزیری خاطرنشان کرد: یکی از تیم های داخلی حاضر در مسابقه های از استان قم خواهد بود و من از تمامی همشهریان دعوت می کنیم در این روزبه ورزشگاه بیایند و کشتی گیران قمی را حمایت کنند.
منبع تسنیم
انتهای پیام/ف

واژه های کلیدی: مسابقه | برگزاری | استان قم | نوجوانان | استان قم | داخلی و خارجی | تیم کشتی | مسابقات بین المللی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog