ceruleum سلامت همایش برنامه شهرکرد

ceruleum: سلامت همایش برنامه شهرکرد موسیقی باشگاه خبرنگاران جوان همایش فعالان، سفیران و دوستداران سلامت

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری خواندن موزیک جام جهانی؟ هیجان تازه‌ای است / چاوشی

روز گذشته خبر رسید سالار عقیلی و علیرضا قربانی موزیک کشور عزیزمان ایران جهت جام جهانی‌ روسیه را می‌خوانند. به فاصله چند دقیقه بعد از انتشار این خبر، خبر داغ دیگ

خواندن موزیک جام جهانی؟ هیجان تازه‌ای است / چاوشی

چاوشی: خواندن موزیک جام جهانی؟ هیجان تازه ای است

عبارات مهم : موزیک

روز گذشته خبر رسید سالار عقیلی و علیرضا قربانی موزیک کشور عزیزمان ایران جهت جام جهانی روسیه را می خوانند. به فاصله چند دقیقه بعد از انتشار این خبر، خبر داغ دیگری منتشر شد ؛ محسن چاوشی موزیک را می خواند.

به گزارش خبر ورزشی، کنکاش های ما نشان داد خبر دوم به واقعیت نزدیک تر هست. عقیلی و قربانی گویا قرار است در مراسم بدرقه تیم ملی بخوانند و موزیک مهم را محسن چاوشی خواهد ساخت. این خواننده خرمشهری، محبوبیت فوق العاده ای در کشور عزیزمان ایران دارد و همه چه در داخل مرزها و چه در خارج از مرزها از او تعریف می کنند. چاوشی در کارنامه هنری خود جهت فیلمی چون سنتوری خوانده و فروش سریالی مثل شهرزاد هم تا حدی مدیون صدای گیرای او بوده هست. چاوشی همواره موزیک های خود را با حسی واقعی می خواند و به همین دلیل، به دل هواداران و مخاطبانش می نشیند. او معمولاً موزیک های غمگین می خواند و شاید به همین علت بعضی ها او را گزینه مناسبی ندانند ولی چاوشی در کارنامه خود موزیک های خوش حالی هم دارد که به اندازه موزیک های غمگینش قشنگ و گیرا بوده است.

خواندن موزیک جام جهانی؟ هیجان تازه‌ای است / چاوشی

انتخاب این خواننده مردمی جهت خواندن سرود جام جهانی، خوش سلیقگی فدراسیون فوتبال را نشان می دهد. چاوشی زیاد اهل فوتبال نیست ولی فوتبالی ها به او علاقه زیادی دارند. مثلاً طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) بعد از برد معروف 3 بر 2 برابر استقلال با گل های زاید، یکی از موزیک های شاد او را با صحنه های بازی میکس کردند که این ویدئو دیدار کننده زیادی داشت. چاوشی اخیراً با مسئولان فدراسیون فوتبال جلسه ای داشت که در این جلسه طرفین جهت همکاری به توافق دست یافتند. بحث های مالی هم به آخر رسید و فدراسیون شرایط این خواننده محبوب را پذیرفت. چاوشی در این جلسه گفت: «خواندن موزیک جام جهانی؟ برایم هیجان تازه ای است.»

بدین ترتیب قرار است ساخت این موزیک شروع شود. چاوشی خودش شاعر دارد و گویا سفارش شعر را داده هست. وقت زیادی هم تا شروع جام جهانی باقی نمانده و بی شک همه منتظر خواهند بود تا چاوشی به زودی موزیک جام جهانی را بخواند.

روز گذشته خبر رسید سالار عقیلی و علیرضا قربانی موزیک کشور عزیزمان ایران جهت جام جهانی‌ روسیه را می‌خوانند. به فاصله چند دقیقه بعد از انتشار این خبر، خبر داغ دیگ

واژه های کلیدی: موزیک | خواندن | فوتبال | خواننده | جام جهانی | جام جهانی | فوتبالی ها | محسن چاوشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog