ceruleum سلامت همایش برنامه شهرکرد

ceruleum: سلامت همایش برنامه شهرکرد موسیقی باشگاه خبرنگاران جوان همایش فعالان، سفیران و دوستداران سلامت

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی سقف کارت به کارت درون بانکی کم شد؟

مشتریان بعضی بانک‌ها اعلام می‌کنند که با وجود مراجعه به داخل شعب جهت انتقال وجه بالاتر از سه میلیون موفق به انجام این کار نشده‌اند و بانک به آنها اعلام کرده که

سقف کارت به کارت درون بانکی کم شد؟

سقف کارت به کارت درون بانکی کم شد؟

عبارات مهم : انتقال

مشتریان بعضی بانک ها اعلام می کنند که با وجود مراجعه به داخل شعب جهت انتقال وجه بالاتر از سه میلیون موفق به انجام این کار نشده اند و بانک به آنها اعلام کرده که سقف کارت به کارت درون بانکی نیز به سه میلیون کم کردن یافته است.

ایسنا نوشت: سقف کارت به کارت جهت دستگاه های خودپرداز از گذشته حدود سه میلیون تومان بوده و مشتری می تواند از خودپرداز هر بانکی به بانک دیگر تا سه میلیون تومان در روز جابه جا کند، ولی از چندی پیش بانک ها این امکان را داشتند که جهت جابه جایی از طریق خودپرداز جهت بانک خود تا سقف ۱۵ میلیون تومان اعمال کنند و البته تا ۵۰ میلیون تومان قابل زیاد کردن بود، یعنی مشتری می توانست از طریق خودپرداز یک بانک جهت همان بانک تا این مبلغ انتقال وجه دهد. البته این امکان نیز بیش از یک ماه می شود که از بین بردن شده است و در مجموع انتقال وجه از طریق خودپرداز در تمامی بانک ها به سه میلیون تومان کم کردن یافته است.

اما در کنار این مشتریان می توانستند با مراجعه به شعب وجه خود را از طریق کارت تا ۱۵ میلیون تومان انتقال دهند، ولی موضوعی که اخیرا مطرح می شود این است که بعضی مشتریان اعلام می کنند با وجود مراجعه به داخل شعب این امکان نیز از آنها سلب شده است و سقف جابه جایی به سه میلیون تومان رسیده است که آنها را با مسئله مواجه می کند.

سقف کارت به کارت درون بانکی کم شد؟

این عوض کردن در بعضی بانک ها ظاهرا اعمال شده است و در بعضی دیگر همچنان سقف جابه جایی در درون شعبه از طریق کارت ۱۵ میلیون تومان هست. این تغییرات در حالی مشتریان بانک ها را با مشکلاتی مواجه کرده که مشخص نیست آیا براساس دستورالعملی از سوی بانک مرکزی اعمال می شود و یا این که خود بانک ها تصمیم به این تغییرات گرفتند.

با این که هنوز پیگیری ها جهت دسترسی به اطلاعات مشخصی مبنی بر این که آیا بخشنامه کلی در این رابطه به بانک ها ابلاغ شده است یا خیر به نتیجه نرسیده هست، ولی بعید نیست سقف جابه جایی پول در شعب نیز از طریق کارت نیز کم شده است باشد، آیا که در ماه های اخیر بانک مرکزی اقداماتی را جهت کم کردن گردش پول و همچنین تاخیر در تسویه در شبکه شتاب اعمال کرده است.

مشتریان بعضی بانک‌ها اعلام می‌کنند که با وجود مراجعه به داخل شعب جهت انتقال وجه بالاتر از سه میلیون موفق به انجام این کار نشده‌اند و بانک به آنها اعلام کرده که

واژه های کلیدی: انتقال | میلیون | خودپرداز | انتقال وجه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog